Pravidlá

Goto down

Pravidlá

Odoslať pre Admin za Št február 06, 2014 1:40 am


Pravidlá :

Pravidlá platia pre každého hráča ktorý navštívi toto fórum. Je jedno či to je admin alebo normálny užívateľ, každý ich musí dodržiavať bez výnimky.


Všeobecné pravidlá tohto fóra :

Nevedomosť pravidiel neopsravedlňuje!!
§1.  
Hlavné pravidlo ktoré tu je a bol by som rád ak by sa dodržiavalo je rešpektovanie ostatných hráčov. Preto je na tomto fóre zakázané vulgárne, rasistické či inak nevhodné správanie hráčov na tomto fóre.
Preto tu nestrpím nejaké hádky ktoré budú viesť k spamom na fóre, ak s niekým máte problémy tak si ich snažte vyriešiť medzi sebou cez PM,  Skype alebo cez niečo iné než sú príspevky. Pri najhoršom ak máte s niekým naozaj veľký problém a doslova vám tu znepríjemňuje život tak stačí podať sťažnosť adminovi ktorý sa to bude snažiť riešiť.


§2.
Hráči majú zakázané tvorbu nového topiku . Túto možnosť majú len administrátori alebo moderátori ktorý sú na túto činnosť poverený. Ak nejaký hráč chce nejaký topik ktorý si myslí že je potrebné pridať tak stačí kontaktovať administrátora alebo moderátora s ktorým to prediskutuje a on to zaňho urobí. (Toto pravidlo sa vzťahuje do herných miestností, výnimkou je tvorba nového charakteru alebo nejakej schopnosti či niečo iné v spojitosti s výrobou charakteru)

§3.
Je zakázané spamovať v topikoch v ktorých to nieje povolené! Za spam sa považujú dva posty za sebou od toho istého používateľa. Za spam sa taktiež považuje taktiež post ktorý je od veci teda mimo tému a nemá v danom topiku čo robiť. Dokonca aj otázky v zátvorkách, aj keď ak máte nejaké nejasnosti a neviete ako inak sa opýtať je možné tento spam prehliadnuť ale do 48h bude váš post s týmto spamom zmazaný.

§4.
Všetci hráči majú právo sa sťažovať na rozhodnutie admina či moderátora ktoré vynesie. Predsa len aj admini sú len ľudia a stane sa že sa niekedy aj oni pomýlia alebo spravia zlý úsudok. Takže kedykoľvek môžu užívatelia podať sťažnosť ale ak na to má naozaj pádny dôvod.


Pravidlá priamo v hre :
§1.
Je zakázane zabiť niekomu postavu bez toho aby sa niekto s tým dotyčným dohodol. Postavu je možné zabiť len v určitých topikoch kde je to dovolené sú to vlastne topiky "bez ochrany" v ktorých to je vždy napísané.

§2.
Minimálna dĺžka príspevku  v hre by mala byť 2 riadky. Počíta sa do toho všetko, priama reč, to čo vaša postava práve vykonáva no proste čokoľvek ale hlavné je aby to bolo minimálne tie 2 riadky.
§3.
Ak niekto opúšťa nejakú miestnosť je povinný napísať na konci svojho postu --> (Presun) aby sa vedelo že tá postava odchádza. Je to hlavne kvôli tomu aby sa vedelo či tá postava je stále v tom topiku alebo nie, lebo by sa mohli stávať rôzne nedorozumenia.

§4.
Každá postava ktorá sa premení na Akumu alebo Tenshiho po uzavretí zmluvy si môže automaticky pridať jednu techniku lvl2 ktorú ale musí spísať do sekcie tvorby schopností. Musí tam popísať svoju primárnu schopnosť od ktorej sa jej budú odvíjať techniky. Ak si to nespíše tak bude bez akejkoľvek schopnosti.

§5.
Ak sa pri niečom budú hádať hráči a nebudú sa vedieť rozhodnúť rozhodne admin. Keď už ale do toho vstúpi admin jeho rozhodnutie bude nemenné takže sa skúste spočiatku dohodnúť sami a bez admina.

§6.
Je zakázané popisovať erotické alebo nejaké sexuálne scény ak je charakter postavy mladší ako 15 rokov. Pri porušení tohto pravidla budú takéto príspevky bez upozornenia odstránené!

§7.
Informácie o vašej postave, o vašom inventáre a o vašich schopnostiach si hoďte povinne do vášho podpisu. Ak tam nebudete mať napísané to čo je potrebné nebudete to môcť ani využívať.

§8.
Za NPC postavy môže hrať len admin alebo uživateľ ktorý na to dostal povolenie od admina. Admin a ani hráč s týmto privilégiom nesmie zneučívať NPC postavy.
avatar
Admin
Admin

Počet príspevkov : 22
Expy : 3651
Join date : 04.02.2014

Informácie o postave
Meno: Kami
Povolanie: Boh

Zobrazit informácie o autorovi http://balance.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.