Rasy

Goto down

Rasy

Odoslať pre Admin za Št február 06, 2014 11:54 pm

V tomto topiku budete oboznámený s tým za čo vlastne môžete na tomto fóre hrať. Ako bolo už spomínané v niektorých ďalších topikoch sú 3 rasy a to Ningen, Akuma a Tenshi. Každý s týchto rás má svoje výhody a nevýhody aj keď už popredu môžem povedať že najťažšie na prežitie to má základná rasa od ktorej sa to všetko odvíja a to od človeka. Ak by sa ľudia nenechali zviesť lákavou ponukou ktorú im ponúkajú ostatné rasy tak by bolo ľudstvo v úplnom bezpečí. Lenže nie každý človek dokáže odolať silám zla a preto majú ľudia šťastie že to vyrovnávajú sily dobra.


Ningen - 人間 :
Každý nový hráč začína ako Ningen.
Asi každý z nás vie aký je človek, ako môže byť maximálne silný rýchlo ako približne vyzerá. Preto  každého tu zaujíma aký je rozdiel medzi normálnym človekom a človekom na tomto fóre. Hlavným rozdielom je že každý  má určitú životnú a duchovnú energiu ktorú ale má "uzamknutú" vo svojej duši a preto ju nevie využívať. Preto jediné na čo sa môže spoľahnúť sú zbrane ktoré nie sú veľmi užitočné proti vyvinutým bytostiam tohto sveta. Aj keď sa zdá že sú ľudia až príliš znevýhodnený sú jediný ktorý dokážu vycítiť auru "zla" alebo "dobra". Preto sa môžu dostatočne rýchlo skryť pred nebezpečenstvom alebo môžu vyhľadať pomoc od niekoho na strane dobra.

Tenshi - 天使 :
Tenshi je kombináciou fyzickej a duševnej časti  človeka s bytosťou z nebies. Táto bytosť je nehmotná preto ju vidieť nieje a musí sa vám prihovoriť sama. Po vytvorení "zmluvy" kde sa skombinujú tieto bytosti z dvoch svetov sa odomkne Tenshimu jeho schopnosť ovládať duchovnú a životnú energiu ktorá je vďaka tomuto spojeniu zvýšená. Spojením s "nebeskou" bytosťou sa značne zvýši duchovná energia ale u životnej energie to tak poznať nieje.  Pri tomto spojení stráca Tenshi schopnosť vycítiť auru "dobra" a "zla" keďže túto schopnosť majú len ľudia. Ale za to majú možnosť ovládať rôzne schopnosti ktoré získa po spojení. Každý Tenshi má schopnosť liečenia pomocou "zlatej" aury ktorá je spočiatku na malej úrovni a preto dokáže liečiť len povrchové zranenia. Je len na vás či túto schopnosť budete rozvíjať. Druhá schopnosťou ktorou je Tenshi obdarený je schopnosť lietania a preto sa môže naučiť ovládať napr. element vzduchu ktorý môže využívať v boji proti zlu. Tenshi nedokáže ovládnuť element zeme ktorý je úzko spätý s "podsvetím". Tenshi sú zvyčajne na strane dobra keďže vďaka týmto činnostiam majú svoje schopnosti aj názov. Ale to neznamená že sa môže stať že sa časom objaví aj zlý Tenshi tzv. padlý Tenshi ktorý ak je naozaj zlý stráca schopnosť ovládať "svetlo" a preto stráca schopnosť kohokoľvek liečiť vrátane seba. Nevýhodú má taktiež v tom že Akumovia takéto tenshiho medzi seba neprijímu a preto po ňom môžu časom ísť obe rasy a stane sa z neho niečo ako vydedenec.

Akuma - 悪魔 :
Akuma je kombináciou fyzickej a duševnej časti človek s bytosťou z podsvetia. Táto bytosť je taktiež nehmotná a preto ju nemožno vidieť a musí sa vám prihovoriť sama. Po vytvorení "zmluvy" kde sa skombinuje človek a bytosť s podsvetia vzniká Akuma ktorému sa odomkne schopnosť ovládať duchovnú a životnú energiu ktoré je vďaka tomuto spojeniu zvýšená. Spojením s "pekelnou" bytosťou sa výrazne zvýši životná energia ale u duchovnej to až tak poznať nieje. Pri tomto spojení stráca Akuma schopnosť vycítiť auru "dobra" a zla" keďže túto schopnosť majú len ľudia. Ale za to majú možnosť ovládať rôzne schopnosti ktoré získajú pri spojení. Každý Akuma má schopnosť tvorby ilúzií ktorá dokáže vytvoriť v inom podvedomí napr. bolesť, strach, alebo nejaké vidiny ktoré pôsobia len chvíľu. Tejto schopnosti sa ľudia nedokážu brániť aj keď je na malej úrovni ktorú ma zo začiatku každý Akuma. Je len na vás či túto schopnosť budete rozvíjať. Druhou schopnosťou ktorou je Akuma obdarený je schopnosť "skrývania" sa pod zem a preto sa môže naučiť ovládať napr. element zeme ktorý môže využívať v boji proti dobru. Akuma nedokáže ovládnuť element vzduchu ktorý je úzko spätý s "nebesiami". Akumovia bývajú zvyčajne zlý ale môže sa stať aj keď je to nepravdepodobné že sa zrodí aj dobrý akuma ale tým pádom stráca schopnosť vytvárať ilúzie. Taktiež sa tým pádom stavá chrbtom proti Akumom ktorý ho budú brať za nepriateľa a taktiež takmer žiadny tenshi neznesie spoluprácu z Akumom aj keď je vlastne dobrý.

Fuzen Akuma - 不完全 悪魔
Taktiež známy ako neúplný akuma. Táto rasa vzniká tak že bytosť s podsvetia pohltí zostávajúcu energiu z umierajúceho tela človeka ktorý už nemá svoje vedomie. Ak pohltí len jedného človeka stane sa z neho monštrum ktoré nieje príliš inteligentné a útoči na všetko čo sa hýbe, prevažne na ľudí keďže sa živia ľudskou dušou. Týto Akumovia sa delia na 5 skupín kde prvá skupina je najslabšia a tá piata najsilnejšia. Akumovia v 5tej skupine sú veľmi silné monštrá s ktorými majú problémy aj samotný Tenshi. Ľudský svet ohrožuje najviac táto rasa ktorá vylieza s úkrytu hlavne v noci ale sú aj ojedinelé prípady cez deň. Môže sa stať že hneď vznikne Fuzen Akuma skupiny 3, a to pri nejakej obrovskej autohavárii kde pri jeho vzniku pohltí aj všetky ostatné duše ktoré ho posília. Čím dlhšie sa tento druh živý ľudskými dušami tým silnejším sa stáva. Podoba týchto bytostí nieje presne známa keďže každý tohto druhu vyzerá inak ale nepodobajú sa príliš človeku ale skôr zmutovaným zvieratám. Tento druh ešte nieje príliš preskúmaný preto sa môže stať že s tohto druhu sa môže zrodiť plnohodnotný Akuma ale už vyššej triedy aj keď sa to zatiaľ nestalo.
avatar
Admin
Admin

Počet príspevkov : 22
Expy : 3651
Join date : 04.02.2014

Informácie o postave
Meno: Kami
Povolanie: Boh

Zobrazit informácie o autorovi http://balance.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.