Staty charakteru

Goto down

Staty charakteru

Odoslať pre Admin za Pi február 07, 2014 12:29 am

Len jeden s týchto statou môžete mať na 10siatke! Preto uvážte sami ktorý si počas hry vyberiete na túto najvyššiu možnú úroveň.  Vedľa týchto bodov je napísané aká úroveň môže mať tie body. Napr. Ningen - môže mať maximálne body do 1-3 ale Seijin/Bachiatari môžu mať 3-5 maximálne. Informácie o Hodnostiach nájdete TUDuševná energia -
Je to energia ktorá sa používa ako "palivo" pre mágiu ktorou je možné ovládať oheň, vodu, rastliny a čokoľvek iné čo môžete vďaka vašej schopnosti. Čím vyššia je vaša Duševná energia tým častejšie môžete opakovať techniky vašej schopnosti.  Každá rasa môže mať inak veľkú túto energiu. Táto energia sa obnovuje každému 1 bod za 1 hodinu od minutia. Ak táto energia klesne na 0 tak postava zomiera.

Čo tieto body predstavujú :

1-3 : Ningen
Je to duchovná energia ktorú ma človek,vyššiu dosiahnuť ani nemôže (3). Nieje príliš vysoká a skoro nič s ňou nespravíte.
3-5 : Seijin/Bachiatari
Táto duchovná energia je už o poznanie vyššia, dokážete s ňou už niečo urobiť ale je to taký priemer u Tenshi a Akumov.
5-7 : Seirei/Akki
S touto energiou sú už nebezpečný uživatelia mágie keďže jej majú už veľké množstvo. Je hranica duševnej energie u Akumov keďže nemôžu mať väčšiu duševnú energiu ako je (7). Vypustením vašej duševnej energie na plno dokážete od seba odtlačiť nepriateľa (7).
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Túto hranicu už môže dosiahnuť už len Tenshi. Je to  enormné množstvo duchovnej energie. Dokážete ňou od seba ľudí odstreliť bez problému, duchovná energia sa dá používať ako dobrá obrana proti fyzickým útokom. Taktiež nemá problém od seba odtlačiť niektorých Akumov ktorý majú silu 4 a menej.
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Je to najvyšší možný stupeň duchovnej energie ktorú môžete získať.je to tak enormné množstvo energie že s ňou dokážete útočiť a brániť sa tým spôsobom že duchovnou energiou pritlačíte k zemi protivníka, alebo si zvlastnej duchovnej energie vytvoríte brnenie či dokonca od seba odmrštíte nepriateľa. Pritlačiť k zemi dokážete Akumu ktorý ma silu 6 a menej. Ďalšou výhodou je že máte takú kapacitu a rýchlu obnovu že aj keď využijete všetku vašu duchovnú energiu a dostanete sa na 0 tak nezomriete ale nieste schopný boja a len strácate vedomie.

Životná energia -
Je to energia ktorá sa keď sa používa ako palivo na nejakú mágiu alebo pre nejakú zbraň tak to vždy vie veľmi zosíliť tú vec na ktorú bola použitá. Veľkou nevýhodou tejto energie je to že je NEOBNOVITEĽNÁ. Preto ak niekomu klesne táto energie na 0 tak jeho postava zomrie. Čím vyššia je životná energia tým toho postava je schopná zniesť a rýchlejšie sa jeho zranenia obnovujú.
Každý hráč má životnú energiu vždy na tom najvyššom stupni ktorý ide po prestupe na vyšší rank. Ak už si časť životnej energie stihol minúť tak sa mu odpočíta z maxima to koľko minul životnej energie.


Čo tieto body predstavujú :
1-3 : Ningen
Toto množstvo životnej energie majú ľudia, je to  najmenšia možná hodnota ktorá je a preto sú ľudia taký krehký a zraniteľný.
3-5 :  Seijin/Bachiatari
Túto energiu majú Akumovia a Tenshi ktorý sa práve zrodili a predtým nijako nemali zníženú životnú energiu. Dokážu toho zniesť o poznanie viac ako ľudia a ich zranenia sa liečia 2x rýchlejšie ako normálnym ľudom.
5-7 : Seirei/Akki
Toto množstvo životnej energie je hraničné pre Tenshi. (7) Vážne zranenia a také ktoré normálne vyžadujú okamžitú lekársku pomoc sa dokážu behom týždňa  zhojiť bez akejkoľvek pomoci. Preto aj keď ste celý doráňaný na druhý deň vás môže maximálne tak všetko bolieť.
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Enormné množstvo životnej energie ktoré dokážu mať len Akumovia vyššej triedy. Sú veľmi odolný a aj vážne zranenia sa im dokážu zahojiť aj behom 2 dní. Preto ak si myslíte že Akumu necháte vykrvácať na zemi kvôli tomu že ste mu presekli tepnu jemu stačí ak nejako zastaví aspoň na chvíľu ten silný prúd krvi a zacelí sa mu rana.
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Je to najvyšší možný stupeň Životnej energie ktorý je možný dosiahnuť. Dokážu ho dosiahnuť len Akumovia tej najvyššej možnej triedy. Ich odolnosť je naozaj obrovská a každé vážne zranenie ktoré ohrožuje ich život je behom 12 hodín úplne zacelené. Iba pohľadom je vidieť ako sa ich zranenia rýchlo hoja.

Sila -
Je to  v preklade hrubá sila charakteru u tohoto nieje treba viac dodať.


Čo tieto body predstavujú:
1-3 : Ningen
Tieto staty sú maximálne pre človeka keďže väčšiu silu mať nemôže. Sila 3 je sa dá prirovnať k niekomu ako je kulturista.
3-5 :  Seijin/Bachiatari
Je to  nadľudská sila. Vaše telo je taktiež pevnejšie a nieje tak krehké ako ľudské. Je to vlastne priemerná sila ktorú má snáď každý Tenshi alebo Akuma.
5-7 : Seirei/Akki
Užívateľ má pri týchto statoch naozaj obrovskú silu že bez problémov dokáže po niekom hodiť menšie auto bez veľkých problémov. Máte tak pevné telo že dokážete preraziť rukou holú stenu (7). Taktiež je to  aj hranica pre Tenshi keďže väčšiu silu mať nemôžu lebo ich telo na to nieje stavané. (7)
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Sem sa môže dostať už len Akuma. Tieto staty predstavujú naozaj obrovskú fyzickú silu kde bez problémov dokážete po niekom hodiť kľudne aj kamión a stena pre vás nieje takmer žiadnou prekážkou.  Vaše údery dokážu taktiež otriasť základmi domu. Vaša odolnosť je ale stále na rovnakej úrovni preto môžete prerážať vašími rukami látky ktoré sú tvrdé ako kameň.
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Ak sa nejaký Akuma dostane na takúto úroveň jeho fyzická sila je tak veľká že len máchnutím jeho ruky dokáže od seba niekoho odhodiť keďže už tým vytvorý obrovský tlak. Jeho úderi vytvárajú kráteri a dokáže preraziť takmer akúkoľvek látku. Ak sú dvaja akumovia na rovnakej úrovni a to 10 tak väčšiu silu má ten kto má väčšiu životnú a duchovnú energiu keďže aj tá má nepriamy vplyv na vašu silu. Vaša odolnosť je na takej úrovni že normálne ľudské zbrane vám nedokážu preraziť kožu. Jedine sa to dá ak je to nejakou špeciálnou zbraňou.  

Rýchlosť -
U tohoto taktiež netreba veľa dodávať je to  v skratke rýchlosť ktorú dokáže vyvinúť váš charakter.

Čo tieto body predstavujú:

1-3 : Ningen
Je to rýchlosť ktorú môže maximálne človek dosiahnuť (3).  Táto rýchlosť sa dá prirovnať olympijskému športovcovi (3).
3-5 :  Seijin/Bachiatari
Je to  priemerná rýchlosť Akumu a Tenshiho. Nemáte problém vyvinúť rýchlosť ktorú dokáže niekto len na bicykle. Vaša obratnosť je taktiež začne lepšia a dokážete sa pohybovať naozaj ladne a preto dokážete pri tejto rýchlosti aj všetko vnímať.
5-7 : Seirei/Akki
Užívateľ vyvinúť takú rýchlosť ktorá je porovnateľná s malou motorkou a to je okolo 100 km/h. (7) Vaše vnímanie je taktiež vyšie ale pri plnej rýchlosti máte už problém vnímať vaše okolie.
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Pri tejto úrovni dokáže užívateľ vyvinúť takú rýchlosť že je ho ťažké pozorovať už voľným okom. Dokážete vyvinúť takú rýchlosť ktorá je porovnateľná s osobný autom a to je okolo 200km/h. Vaše vnímanie je taktiež zlepšené no nieje na takej úrovni aby ste dokázali vnímať vaše okolo na 100%.
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Je to najvyššia možná úroveň vašej rýchlosti. Dokážete sa hýbať tak rýchlo že ak vás niekto sleduje vytvoruje to dojem že ste na viacerých miestach naraz ale je to možné len pri vašej najvyššej rýchlosti. Vaše vnímanie je na veľmi veľkej úrovni ale taktiež máte problém pri tejto rýchlosti všetko vnímať preto sa môžete stať taktiež aj zraniteľným. Keďže si nemusíte všimnúť niečoho čo na vás letí.  

Ovládanie mágie :
Je to  stat ktorý určuje aký rank techniky môžete použiť a  taktiež poukazuje ako dobre viete ovládať mágiu.


Čo tieto staty predstavujú:
1-3 : Ningen
Ste začiatočníkom v užívaní mágie. Vaše ovládanie mágie je na veľmi malej úrovni a preto môžete použiť schopnosti ktoré sú len úrovne jedna.  Ľudia majú toto ovládanie mágie zvyčajne na 0 keďže nedokážu využívať svoju duchovnú energiu.
3-5 :  Seijin/Bachiatari
Ste priemerný v užívaní vašej duchovnej energie. Dokážete použiť schopnosti úrovne 2.
5-7 : Seirei/Akki
Ste pokročilý v užívaní vašej duchovnej energie. Dokážete použiť schopnosti úrovne 3 a 4.
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Ste veľmi dobrý v užívaní vašej duchovnej energie. Na tejto úrovni dokážete použiť schopnosti úrovne 5.
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Ste majste v užívaní duchovnej energie. Vaše schopnosti vás stoja o 0,5 boda menej. Dokážete použiť dve schopnosti na raz a tým ich skombinovať.Ovládanie boja s blízka :
Táto kolónka predstavuje  vašu schopnosť ako dokážete dobre v boji využiť vašu silu a rýchlosť. Taktiež to predstavuje to ako dobre dokážete zachádzať zo zbraňami. Proste je tu zahrnuté všetko čo k boji s blízka patrí.

Čo tieto staty predstavujú:

1-3 : Ningen
Pri týchto statoch ste na úrovni niekoho kto skoro nikdy nebojuje svojím telom takže sa nevie biť skoro vôbec. Ste veľmi neobratný skôr až nemotorný nedokážete používať takmer žiadnu zbraň.
3-5 :  Seijin/Bachiatari
Ste normálny uživateľ boja s blízka alebo zo zbraňou.  Vaša obratnosť je na vyššej úrovni a preto sa už dokážete ľahšie uhýbať prichádzajúcim útokom s blízka ak bojujete proti niekomu kto tiež využíva boj s blízka.
5-7 : Seirei/Akki
Ste lepší užívateľ boja s blízka alebo zo zbraňou. Vaša obratnosť je na vysokej úrovni preto sa dokážete veľmi dobre uhýbať, a taktiež dokážete používať naraz až dve zbrane bez problému.
7-9 : Kamishitei/Kaijuushintei
Ste veľmi dobrý užívateľ boja s blízka alebo zo zbraňou. Vaša obratnosť je na nadpriemernej úrovni preto sa viete vyhnúť takmer všetkým útokom (Sú myslené útoky ako kop, úder alebo ak by po vás šiel niekto mečom tak je veľmi ťažké vás ním zasiahnuť.)
10  : Ru-ra-kyuuten/Ru-ra-heru
Ste majster v užívaní boja s blízka alebo zo zbraňou. Vaša obratnosť je najvyššej úrovni preto vás je takmer nemožné trafiť nepriateľským útokom. Dokážete využívať na raz 3 zbrane ak ich máte ako držať a je jedno či zbraň držíte v ľavej alebo pravej ruke.
avatar
Admin
Admin

Počet príspevkov : 22
Expy : 3651
Join date : 04.02.2014

Informácie o postave
Meno: Kami
Povolanie: Boh

Zobrazit informácie o autorovi http://balance.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.