Hodnosti rás, techník a spotreba duševnej energie

Goto down

Hodnosti rás, techník a spotreba duševnej energie

Odoslať pre Admin za Pi február 07, 2014 3:04 am

Úrovne schopnosti :

Level 1 -
Na tejto úrovni dokážete vytvoriť techniku ktorá je skôr podporná alebo vám nejako pomôže no na tomto ranku nedokážete vytvoriť takú techniku ktorá by dokázala príliš zraniť. Vaša technika sa dá veľmi ľahko naučiť a preto jej učenie netrvá príliš dlho.

Level 2 -
Na tejto úrovni je technika už zložitejšia no je aj pomerne silnejšia ako lvl1. Nieje problém s touto úrovňou niekoho zraniť a tý ktorý s ňou vedia veľmi dobre narábať dokážu aj zabiť ak zasiahnu dobré miesto ale to je len pri zriedkavých prípadoch.

Level 3 -
Technika tejto úrovne je vlastne najpoužívanejšia keďže berie priemerné množstvo duševnej energie a jej priamy zásah dokáže zabiť.

Level 4 -
Technika tejto úrovne je o dosť silnejšia ako lvl3. Používa sa hlavne ak chcete niekoho zabiť alebo chcete preraziť nepriateľskú schopnosťou tou svojou.

Level 5 -
Technika na tejto úrovni je ultimátna, ostatné sa jej nevyrovnajú aj keby sa proti tejto technika postavili dve lvl4. Je to vlastne najvyšší možný bod ktorý vaša technika môže dosiahnuť. Existujú však aj techniky ktoré sú silnejšie ako LVL5. Sú označované ako techniky 5+ ktoré spotrebujú okrem duchovnej energie aj životnú. Také techniky sa vlastne nedajú s ničím zrovnať a majú ultimátnu ničivú silu.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Ranky od najmenšieho po najväčší :

Tenshi :
Seijin (lvl1[∞] lvl2[3x]) ---> Barentain (lvl1-2[∞]  lvl3[3x]) ---> Seirei (lvl1-3[∞] lvl4[2x]) ---> Kamishitei (lvl1-3[∞] lvl4[5x] lvl5 [1x]) --->  Ru-ra-kyuuten (lvl1-4[∞] lvl5 [4x])

Seijin -->
Je to úroveň ktorú dosiahnete hneď po uzavretí zmluvy je to najmenšia možná úroveň ktorú Tenshi môže dosiahnuť. Pri tejto úrovni dokážete ovládať neobmedzený počet techník na lvl1 a 3 techniky levelu 2.
Barentain --->
Je vyššia úroveň. Táto úroveň sa dáva skušenejším Tenshi ktorý už spoznaly svoju silu a dokážu ju už schopnejšie ovládať. Dokážu ovládať techniky na lvl 1,2 a 3 techniky na lvl3.
Seirei --->
Táto úroveň poukazuje na mocného tenshiho ktorý sa zdokonalil na vysokú úroveň. Dokáže ovládať techniky na úrovni 1,2,3 a 2 techniky na úrovni 4.
Kamishitei --->
Ak sa niekto dostane na túto úroveň tak musí byť naozaj veľmi mocný a vo svete je taktiež veľmi známy svojou silou. Techniky môže ovládať na akejkoľvek úronovi ale môže mať maximálne 4 techniky na lvl 4 a 1dnu na úrovni 5.
 Ru-ra-kyuuten --->
Je to najvyššia hodnosť v tomto svete ktorú môže Tenshi dosiahnuť. Zatiaľ nieje známy nikto kto by sa dokázal dostať na takúto úroveň. Je to vlastne najvyšší možný stupeň ktorý Tenshi môže dosiahnuť. Dokáže ovládať taktiež všetky úrovne techník ale maximálne môže mať 4 techniky na lvl 5.


Akuma:
Bachiatari (lvl1[∞] lvl2[3x]) ---> Insei (lvl1-2[∞]  lvl3[3x]) --->  Akki (lvl1-3[∞] lvl4[2x]) ---> Kaijuushintei (lvl1-3[∞] lvl4[5x] lvl5 [1x]) ---> Ru-ra-heru (lvl1-4[∞] lvl5 [4x])

Bachiatari --->
Je to úroveň ktorú dosiahnete hneď po uzavretí zmluvy je to najmenšia možná úroveň ktorú Akuma môže dosiahnuť. Pri tejto úrovni dokážete ovládať neobmedzený počet techník na lvl1 a 3 techniky levelu 2.
Insei--->
Je vyššia úroveň. Táto úroveň sa dáva skušenejším Akumom ktorý už spoznaly svoju silu a dokážu ju už schopnejšie ovládať. Dokážu ovládať techniky na lvl 1,2 a 3 techniky na lvl3.
Akki--->
Táto úroveň poukazuje na mocného akumu ktorý sa zdokonalil na vysokú úroveň. Dokáže ovládať techniky na úrovni 1,2,3 a 2 techniky na úrovni 4.
Kaijuushintei --->
Ak sa niekto dostane na túto úroveň tak musí byť naozaj veľmi mocný a vo svete je taktiež veľmi známy svojou silou. Techniky môže ovládať na akejkoľvek úronovi ale môže mať maximálne 5 techník na lvl 4 a jednu na úrovni 5.
Ru-ra-heru --->
Je to najvyššia hodnosť v tomto svete ktorú môže Akuma dosiahnuť. Zatiaľ nieje známy nikto kto by sa dokázal dostať na takúto úroveň. Je to vlastne najvyšší možný stupeň ktorý Akuma môže dosiahnuť. Dokáže ovládať taktiež všetky úrovne techník ale maximálne môže mať 4 techniky na lvl 5.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Spotreba duševnej energie:

Podľa toho aký rank techniky použijete podľa toho sa vám odpočíta  z vašej zásoby ktorú máte. Je možné použiť aj vašu duchovnú energiu ako palivo pre vašu techniku ak nemáte duchovnú energiu a to tak že "vymeníte" časť vašej životnej energie za duchovnú. 1 bod životnej energie = 5 bodov duchovnej energie alebo môžete použiť aj duchovnú a životnú energiu do techniky lvl5 čím vytvoríte Ultimátnu techniku ktorej sa nedokáže rovnať žiadna.  

LVL 1 - 0,5 boda duševnej energie.
LVL 2 - 1 bod duševnej energie.
LVL 3 - 1,5 boda duševnej energie.
LVL 4 - 2,5 boda duševnej energie.
LVL 5 - 3 body duševnej energie.
LVL 5+ -3 body duševnej energie a určitý bod životnej energie. (Množstvo životnej energie si môže určiť sám užívateľ)

------------------------------------------------------------------------------------------------

Učenie schopností:

To ako dlho sa budete vašu techniku učiť vám určí admin po tom ako si vašu techniku spíšete.
avatar
Admin
Admin

Počet príspevkov : 22
Expy : 3651
Join date : 04.02.2014

Informácie o postave
Meno: Kami
Povolanie: Boh

Zobrazit informácie o autorovi http://balance.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.